גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
עגלה

תקנון החנות

תקנון

קפיצי נורדיה אגש"ח בע"מ
כתובת העסק: שדרות נורדיה, מושב נורדיה

1. כללי 
1.1 אתר הקניות קפיצי נורדיה (להלן : "האתר") הינו חנות וירטואלית לציבור הגולשים באינטרנט.
כל התכנים באתר וכל הזכויות על התכנים שמורות לחברת קפיצי נורדיה אגש"ח בע"מ (להלן : "החברה"). 
1.2 אין להעתיק, לשכפל ולהפיץ בכל דרך שהיא ללא אישור בכתב מהנהלת האתר.

1.3 כל המבצע ו\או מעוניין לבצע פעולה באתר (להלן : "הלקוח") מצהיר ומתחייב כי היינו מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו, וכי לא תהא לו ו\או למי מטעמו כל טענה ו\או תביעה, במישרין ו\או בעקיפין, כנגד בעלי האתר ו\או מפעיליו ו\או מי מטעמם.

פעולה באתר משמעה - כל פעולת רכישת מוצר המוצע באתר.

2. השתתפות
2.1 רשאי לבצע פעולות באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדי לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצויינות להלן : ויזה כ.א.ל, , אמריקאן אקספרס בע"מ, מסטרקארד בע"מ.
2.2 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור הפעולה באתר, הוא אישור של חברת האשראי אשר דרכה התחייב הלקוח להעביר את התשלום בגין המוצר שנרכש.

3. פרטי הלקוח

3.1 בעת ביצוע הפעולות באתר, יידרש הלקוח להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז\ח.פ, שם פרטי\שם משפחה ו\או שם חברה, טלפון, ישוב, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום

3.2 הגשת פרטים  אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. 
נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לחברת נורדיה אגש"ח בע"מ

4. סודיות פרטי הלקוח ברכישה ופרטיות 

4.1 הפרטים האישיים הנמסרים בעת הרכישה ישמרו במאגרי המידע של החברה וישמשו אך ורק אותה..

4.2 החברה תהא רשאית לשלוח ללקוח דואר אלקטרוני, לפנות אליך בכתב או בע"פ בכל מידע בדבר מבצעים של קפיצי נורדיה, חידושים באתר בפרט ובאתר בכלל, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב. אם אינך מעוניין שנפנה אליך כאמור לעיל, יהיה עליך לציין זאת במקום המיועד לכך בדואר אלקטרוני בפרסום הראשון שתקבל. כמו כן, החברה תשתמש בפרטים שתמסור לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אליך אישית ולא יזהו אותך 

4.3 החברה מקדישה משאבים ונוקטת אמצעים מחמירים למניעת חדירה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות הלקוחים. עם זאת, לא ניתן לשלול שיבושים באופן מוחלט. על כן, הלקוח מצהיר בזאת כי לא תהיה לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור

5. תשלום ואספקה

5.1 לאחר סיום ביצוע הרכישה הלקוח מחויב מידית בתשלום מלא בגין המוצר. 

5.2 המחירים באתר הקניות של קפיצי נורדיה אגש"ח בע"מ כוללים מע"מ.

5.3 ניתן לבטל רכישת מוצר עד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם, הביטול יעשה אך ורק לאחר הודעה בכתב. ע"י שליחת פקס או מייל לביטול העסקה . על פי חוק, אם סופק המוצר חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספקים ע"י הלקוח.

5.4 בעת ביטול מכירה יחויב הלקוח בדמי ביטול (באמצעות כרטיס האשראי). דמי הביטול הינם 5% ממחיר המוצר או 100 ש"ח (לפי הנמוך מבניהם). יודגש כי דמי הביטול לא יחולו במקרה בו הלקוח ביטל עסקה עקב פגם במוצר.
בנוסף יחויב הלקוח בכל הוצאה שהייתה, לרבות משלוח המוצר לבית הלקוח.
אחריות החזרת המוצר חלה על הלקוח.

5.5 אספקת המוצר תתבצע לדואר האזורי בבית הלקוח או לבית הלקוח ו\או לכל מקום ו\או בכל דרך שהיא שתתואם עם הלקוח, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של חברת המשלוחים

5.6 במידה והלקוח יהיה מעוניין לקחת את המוצר עצמאית ממחסן ממחסני חברת קפיצי נורדיה  במושב נורדיה, יוכל לבצע זאת ללא דמי משלוח 

5.7  אספקת המוצר תתבצע בתחומי הקו הירוק בלבד, מעבר לקו תתאפשר אספקת מוצרים בתוספת תשלום.במידה ומדובר בישוב חריג, ייתכן שיידרש תוספת תשלום עבור המשלוח.
משלוחים לערבה ודרומה יהיו בתוספת תשלום

5.8 מועדי  אספקת המוצרים הנם על פי המועדים הנקובים באתר קפיצי נורדיה. הזמנה שהוקלדה לאחר השעה 16:00 תחושב כיום העסקים הבא.
ספירת ימי העסקים תתחיל מיום העסקים שאחרי יום ביצוע ההזמנה.
זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, האתר מטעמה של החברה יציעו לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה, וישיבו לו את מלוא כספו

6. ברירת דין ומקום שיפוט
כל סכסוך ידון בבית משפט בנתניה, בהתאם לחוקי מדינת ישראל

7. תנאים נוספים

7.1 חברת קפיצי נורדיה אגש"ח בע"מ  שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא הודעה מוקדמת.

7.2 לעיתים ייתכנו טעויות הקלדה במחיר או בתיאור המוצר.  אם נפלה טעות חריגה, ברורה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את ההחברה. החברה  תאפשר ביטול עסקה והשבת הכסף ששילם הצרכן.

7.3 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו\או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו\או מפעיליו יעכבו ו\או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי ובדרך כלשהי ו\או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו ו\או אם יפגעו תקלות במחשוב ו\או מערכות הטלפון ו\או מערכות הטלפון ו\או כל גורם תקשורת אחר בתהליך הרכישה ו\או בשל פעולות איבה ו\או שביתה ו\או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ימנע ו\או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו\או אספקת המוצרים רשאית חברת קפיצי נורדיה אגש"ח בע"מ  להודיע על ביטול הרכישה תוך 1 ימי עסקים.

7.4 חברת קפיצי נורדיה אגש"ח בע"מ שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

 

תקנון החנות
כמות חורגת מהמלאי פריט לא נמצא פריט התווסף לסל הקניות קנה עוד יציאה ותשלום
ajaxSpinner