גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
עגלה
התחבר

מכשור רפואי

קפיצי נורדיה מפתחת ומייצרת קפיצים מגוונים עבור תעשייה רפואית. מגוון המוצרים כולל קפיצים צורתיים מדויקים וקפיצים שטוחים  בצורות שונות על פי המפרט של הלקוח. לחברה יש למוניטין יוצא דופן בקרב הלקוחות, בתחום האיכות והנדסה של המוצרים.

הקפיצים שלנו נועדו לתמוך בתקן איכות הנוקשה של היישומים הרפואיים התובעניים ביותר. כדי לענות לדרישות  התקן, פיתחנו שיטות מיוחדות לייצור, גימור, ניקוי ואריזה של המוצרים. למפעל נורדיה יש יכולות לייצר קפיצים מחוטים דקים מאוד ולבצע כיפופים וחיתוכים מורכבים תוך שימוש במבלטים פרוגרסיביים.

הצוות ההנדסי של החברה מפתח כלים מתקדמים, מדויקים ואיכותיים עבור ייצור קפיצים מדויקים. הלקוחות שלנו סומכים על היכולת שלנו לתכנן ולייצר קפיצים התואמים את הדרישות שלהם. יש לנו את היכולת לפתח ולייצר במהירות אב טיפוס של הקפיץ באמצעות כלים מיוחדים שנועדו לכך ולבחון התאמתו להרכבה. שיטה זאת מבטיחה ביצועים אופטימליים, משום שניתן במהירות לבצע תיקון וייצור גרסה מתקדמת של אב טיפוס.

אנו מציעים בקרת איכות מדויקת בייצור של קפיצים רפואיים מחומרים מתקדמים כגון נירוסטה, הסטלוי, אלג'לוי, טיטניום ועוד. התמחות בייצור קפיצים ממתכות מיוחדות מאפשרת לקפיצי נורדיה להתחרות בהצלחה בשוק של תעשייה רפואית. כל התהליכים הפנימיים בחברה מתבצעים בהתאם לתקן ISO 9001. לכל קפיץ בתחום רפואי פותח תהליך מיוחד של ייצור. התהליכים שלנו כוללים סלילה, שחרור מאמצים, השחזה , הורדת גרדים, הושבה קרה או חמה, סימון בצבע או באמצעות לייזר ובדיקות של כל הפרמטרים החשובים.

כמות חורגת מהמלאי פריט לא נמצא פריט התווסף לסל הקניות קנה עוד יציאה ותשלום
ajaxSpinner