חברת קפיצי נורדיה מתכננת ומייצרת קפיצים ומוצרי מתכת אחרים ליישומים רבים של תעשיות התעופה והחלל.
כמומחים לפתרונות יצור, החברה עונה לאתגרים הנדסיים הקשורים לתעשיה זו, באיכות ובתנאי אספקה יעילים ואטרקטיביים מבחינת עלות. המכשור המודרני הממוחשב שנמצא בחברה מבטיח אמינות ועמידה ביעדים הטכניים והלוגיסטיים.

כל המוצרים של החברה עומדים בתקנים הקשיחים של תעשיית התעופה מבחינת דיוק, בטיחות וביצוע. החברה מאושרת על פי תקן AS9100 ו – ISO9001
תקנים אלה מאשרים יצור לתעשית התעופה והחלל, האזרחית והצבאית.

הניסיון הרב של מהנדסי החברה מסייע לבצע תכנון של קפיצים על פי מפרט לקוחות במהירות ובאיכות הנדרשת. 

החוזק הפיננסי של החברה מאפשר לנו לרכוש ציוד מתקדם ומתוחכם וכן חמרי גלם באיכות הגבוהה ביותר, מספקים מאושרים ע"י הלקוחות.

קפיצי נורדיה חברה בארגון בין-לאומי IST (Institute of Springs Technology) של יצרני קפיצים ומהנדסי החברה משתמשים בתוכנה המתקדמת של IST לחישוב פרמטרים של קפיצים. 

התהליכים במפעל מבוקרים ומפוקחים, כך שהאיכות במשך היצור מבטיחה עמידה בסטנדרטים גבוהים. מרבית המכונות נשלטות ע"י מערכות ממוחשבות ,CNC, ומייצרות קפיצים העשויים מחוט עגול בקוטר מי 0.1 מ"מ ועד 16 מ"מ וכן מחומרים שטוחים בעובי עד 3 מ"מ.

החומרים שמהם אנחנו מייצרים קפיצים כוללים: פלדה פחמנית, נירוסטה, טיטניום, נחושת, בריליום, אינקונל, הסטלוי, כרום סיליקון, כרום ונדיום ועוד.

אנו מאושרים לפעול ברשת רשומה של NADCAP המפקחת על הסכמים בתעשית התעופה והאיכות על פי תקן AS9100, כולל פעולות יצור של חיסום, הרפיה, חקירת מגנטיות, בקורת חדירת נוזלים, שוט פינינג, ציפוי וטיפולים אחרים בפני השטח.